Jak si začít ve společnosti věřit?

Přeji krásný den,

vítám Vás & gratuluji, že jste dali sami sobě šanci začít si ve společnosti věřit. Než začneme, cítím nutkavou potřebu Vás uklidnit.

Společenská pravidla nejsou od toho, abychom je vždy za každých okolností striktně dodržovali, ale od toho, abychom si je osvojili natolik, že se navždy stanou naší součástí a budeme si schopni poradit i v takových situacích, které nejsou vždy příjemné.

Ať už se jedná o obchodní jednání, společenskou událost nebo obyčejné každodenní setkání s přáteli, kolegy nebo klienty, jedná se vždy o nový první dojem, který po sobě zanecháte.

Kdybyste potkali mé já před dvaceti lety, nikdy byste nevěřili tomu, že právě já Vám budu dnes udílet v této oblasti rady.

Dodnes si vzpomínám, jak se mi na mé první společenské akci za přítomnosti zahraničních obchodních partnerů klepala kolena a všichni čekali, až vezmu do ruky příbor, protože jsem byla jediná žena u stolu a já si nebyla vůbec jistá, co s těmi všemi vyleštěnými nástroji přesně dělat a o čem s těmi džentlmeny v dobře padnoucích oblecích přirozeně a bez koktání konverzovat.

A právě tento můj osobní výlet do minulosti nepotvrzuje nic jiného, než dobře známé rčení, že žádný učený z nebe nespadl.

Všeobecně přijímaná pravidla, jak se chovat ve společnosti, při obchodním jednání a jak ovládnout řeč těla, nejsou jen o teoretických znalostech, co bychom měli, ale o prožitých zkušenostech a především tréninku, protože ne nadarmo se říká, že:

„Trénink dělá mistry“.

A právě na trénink v tomto kurzu dojde a já nemám pochyb o tom, že po jeho absolvování se mistrem stanete.

Kurz obsahuje pět výukových videí, teoretickou část ke stažení v .pdf ke každému modulu & dva malé testíky.

Po jeho absolvování doporučuji zvážit a připravit si témata, která budete mít zájem v rámci své osobní online konzultace, kterou jste s kurzem získali, probrat a rezervovat si termín na petra@petranovakova.com.

A teď se již pohodlně usaďte a jdeme na to.

Current Status
Not Enrolled
Price
1899 Kč
Get Started